Фото: Што пишува на копачките на Меси?

Loading...

Погледнете што пишува на копачките на аргентинскиот интернационалец во редовите на тимот на Барселона.

Секако, тоа е името на неговиот син што се роди пред некој ден, Тиаго.

loading...
Loading...