Алек Болдвин со склекови пред својата сопруга

Loading...

Познатите папараци, познатите трагачи и сенки на познатите холивудски ѕвезди, успеаа да направат низа од неколку фотографии додека познатиот актер Алек Болдвин, на улиците од познатиот Лос Анџелес правеше склекови пред нозете на својата сопруга. 

Облечени и двајцата во спортска гардероба Алек Болдвин (54) пред својата сопруга дупло помладата сопруга Хилари Томас (28), изведе 20 склекови, притоа истиот ден подоцна продолжувајќи на премиерата на најновиот филм 'Rise of the Guardians' кадешто имаме прилика да ја видиме фигурата на овој актер која доаѓа до израз благодарение на црното одело кое го носи во овој филм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги следниве статии

 Џек Николсон (75) му кажа збогум на женкарството

 

 

 

 

 

 

 

 

 Анистон ја предупреди Кети Пери за нејзиното ново момче

 

 

 

 

 Среќниот пар: Џенифер Лопез и Каспер Смарт

 

 

 

 

 

 

 

 

loading...
Loading...