Видео/Фото Каде заврши дресот на Ван Перси?

Loading...

Фудбалерот на Арсенал, Андре Сантош, со својот потег ги налути фановите на Арсенал земајќи дрес од Робин Ван Перси на натпреварот со Манчестер Јунајтед, тој се чини се поправи, а на фотографијата ќе видите како го стори тоа.

loading...
Loading...