Кејт Мос во романтичен едиторијал

Loading...

Погледнете го овој елегантен едиторијал со Кејт Мос како модел а каде не можете да ја препознаете.

 

Британскиот фотограф Тим Вокер, си поиграл со експозициите и искомбинирал една црно-бела галерија со колор фотографии.Тој успеал да ја долови Мос на еден заводлив и романтичен начин.

 

 

Прочитајте ги и следниве статии:

Кејт Мос – топлес калуѓерка

 

 

Галерија: Сексапилната Мила Кунис 

 

 

Ирина Шаeк изгледа уште поубаво во невестински фустани

 

 

 

loading...
Loading...