Ина: се започна вака… (ФОТО)

Loading...

Елена Алехандра Апостолеану, или популарната „Ина“, 28-годишната Романка, на својата официјална фејсбук фан-страна ја објави сликата кога таа започнала со пеење, коментирајќи на сликата „Се започна вака…:)“.

Во нејзината биографија се вели дека нејзиниот талент за музиката бил забележан од нејзината фамилија, нејзината баба и мајка биле поранешни пејачки во локални клубови, кога Ина била тинејџерка таа уживала во музиката, омилена категорија на музика и била електро-хаус, исто така ги слушала Кристина Агилера и Бијонси, како и баладите на Селин Дион и Витни Хјустон. 

loading...
Loading...