Шокантно: При судар излетаа од автомобилот

Loading...

При неуспешен обид за претркување, дојде до судар при што патниците излетаа од автомобилот. Погледнете го ова стресно видео.

 

Aston Martin DB5 од 1964 продаден за 383,000 евра?

Audi R8 со 1000 КС!

BMW Gran Turismo серија 3 – шпиунски фотографии

loading...
Loading...