Гоца Тржан – Омилен утрински ритуал ми е сексот

Loading...

Српската поп пејачка Гоца Тржан, реши да се пофали за своите секојдневни активности. Таа реши да сподели со своите фанови и следбеници на твитер, што е тоа во кое таа најмногу ужива. 

 

Нејзиниот твит изгледаше вака: “Сексот е најдобар утрински ритуал, потоа се ви оди како подмачкано. Вау, во истата реченица кажав секс и подмачкано.” Гоца моментално има дечко, со кој им цевтаат рози. Тој е 14 години помлад од неа, и очигледно добро знае што прави.

 

Но тоа не е ни чудно, Тржан секогаш бирала помлади момци за партнери во кои верува дека знаат што прават.

 

Поврзани статии:

Нова песна и турнеја на Наташа Беквалац

Милан Поповиќ има нова девојка која личи на Северина

Цеца подготвува спектакл на Ушче 

 

loading...
Loading...