60% попуст на масажа со врели камења на цело тело-90 мин. + 15 мин. релакс на стапала во жешка ароматизирана вода

Loading...

60% попуст на масажа со врели камења на цело тело (90 мин.) + 15 мин. релакс на стапала во жешка ароматизирана вода во салонот за здравје и убавина “Flower of life” во вредност од 1500 ден. по цена од 599 ден.ДОБИВАТЕ
Масажа со врели камења (времетраење 90 мин.)+ 15 мин. релаксирање на стапалата во жешка ароматизирана водаУСЛОВИ
Купонот може да се користи почнувајќи од 23.12.2014 до 23.02.2015Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!Задолжителна е претходна резервацијаПонудата е наменета за мажи и за жени
Повеќе за понудата на Grouper.mk на следнот ЛИНКДОБИВАТЕ
Масажа со врели камења (времетраење 90 мин.)+ 15 мин. релаксирање на стапалата во жешка ароматизирана водаУСЛОВИ

loading...
Loading...