Фото: Падна првиот снег во Македонија

Loading...

Утринава падна и првиот пообилен снег во Македонија, каде на друго место ако тоа не е на Попова Шапка.

Според хидрометеролошкиот завод во наредните денови, Македонија ја очекуваат уште постудени денови проследени со зголемени врнежи од снег.

Погледнете ги следниве статии

 Фото: Охрид под вода

 

 

 

 

 „Уште четири години“ – Денешната фотографија на Обама, проследена со над 300.000 твитови

 

 

 

 Погледнете како изгледа еден возен парк на скопски бизнисмен 
 

loading...
Loading...