Рената го објави новиот сингл!!!

Loading...

Одлична песна која вреди да се слушне, Рената Кралевска излезе со уште еден одличен сингл кој е насловен како „Becouse I love you“, слушнете и уживајте.

Инаку Рената Кралевска веќе се прослави со нејзиниот хит „Time, time“ кој доста добро котираше не само во Македонија, туку и вон Македонија.

loading...
Loading...