Видео: Навивач влезе на теренот и го прекина нападот на својот тим

На натпреварот меѓу екипите на Динамо Киев и Порто во рамките од Лигата на Шампионите се случи испад на еден навивач кој влезе на теренот во 92-рата минута а со самото тоа ја прекина акцијата на својот клуб, интересно, Динамо Киев имаше шанса да го загрози голот на гостите во тој момент.

 

 

ПУЛС24 СПОРТ

 

Македонија-Словенија за само 100 денари!!!

 

 

 

 

 

Фото: Александар Трајковски „вундеркид“ на ФудбалМенаџер 2013

 

 

 

Фото: Мурињо го „избрка“ детето на Алонсо од тренинг

Пронајдете не на следниве мрежи: