Ријана топлес по Victoria’s secret шоуто

Loading...

Пејачката од Барбадос беше главната ѕвезда на модното шоу Victoria's Secret, кое се одржува секоја година во ноември. 

Но веројатно целото внимание од јавноста што го доби поради прекрасниот настап и изглед, со кои успеа дури и за момент да ги засени најубавите жени на планетата, самите модели на шоуто, не и беше доволно. 

Па така, 24 годишната пејачка објави слика на твитер, сликана веднаш по завршувањето на шоуто. На сликата таа лежи топлес на кауч, носејќи ги само црните подвезици и високи потпетици што ги носеше и на самата модна писта во Њујорк. Под сликата таа само напиша: “And that's a wrizzap.”

 

 

Поврзани статии:

Фото: Шоуто Victoria's Secret 2012

 

 

 

Ријана во цветен градник за новиот парфем

 

 

 

Фото: трансформациите на Ријана

 

 

loading...
Loading...