Новиот дечко на Лејди Гага

Loading...

Љубовните врски на Лејди Гага никогаш не траат долго. Но таа барем ужива во прекрасните љубовници. 

 

Сега на ред е американсиот актер Тејлор Киниј, кој како што вели пејачката, ја освоил со својот шарм. 

 

Актерот и модел Тејлор е веќе неколку месеци со мега познатата пејачка, која секогаш знае да го избере најдоброто.

 

Актерот важи за скромен маж, со добара смисла за хумор. Изгледа добро во се, па дури и во обични фармерки и џемпер. 

 

Поврзани статии:

Лејди Гага ги покажа градите како подршка на принцот Хари

 

 

 

Лејди Гага повраќаше на сцена!!!

 

 

 

Лејди Гага топлес!

 

loading...
Loading...