Ангелите на „Victoria’s Secret“ во најжешко издание досега

Loading...

Минатата вечер се одржа ревија на моделите „Victoria’s Secret“, a топ моделите Адријана Лима, Алесандра Амброзио, Дуцен Крос, Миранда Кер и многу други повторно ги покажаа своите згодни тела.

Погледнете ја галеријата има што да видите…

Моделите на Victoria's Secret позираа за новата атлетска линија

Ријана топлес по Victoria's secret шоуто

Новиот каталог на Victoria's Secret

loading...
Loading...