Хајди Клум проговори за својата врска со поранешниот телохранител

Loading...

Манекенката и фотомодел Хајди Клум, на гостувањето во една од американските емисии проговори и призна за уживањето во врската со својот избраник Мартин Кристен.

Гостувајќи во емисијата кај Елен Деџенерис, таа откри откако започнала нејзината врска со Мартин (нејзиниот поранешен телохранител) конечно се решила да го гледа филмскиот хит The Bodyguard, од 1992 година.

Воедно покрај тоа таа додаде дека е пресреќна во нејзината нова врска.

Од нејзините претходни врски таа има четри деца. Едно со мултимилионерот Флавоио Бријаторе, и три со британскиот музичар Сил.

Хајди и Сил важеа за една од јавните двојки кои успешно успеваа да се справат со својата светска слава се до неодамна, кога по седум години брак, во април оваа година ги понднесоа своите документи за развод.

 

Погледнете ги следниве статии

 Џенифер Лопез пристигнува во Белград со вграден GPS уред во нејзиното тело

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Џек Николсон (75) му кажа збогум на женкарството

 

 

 

 

 

 

 

 

 Никол Шерцингер и нејзиниот Twitter фустан

loading...
Loading...