Македонци „Нероаѕури“ вечерва ќе навиваат за Интер во Белград

Loading...

Според информациите до кои дојде „Пулс24“, група Македонци кои навиваат за италијанскиот претставник во Европа Лига, тимот на Интер,  се во Белград да го бодрат својот омилен тим од Италија.

Групата навивачи на Интер од Македонија, според присуствувала на тренингот на Интер.

Натпреварот Партизан-Интер во рамките од четвртото коло во Европа Лигата се игра во 21,05 часот.

 

ПУЛС24 СПОРТ

( Имате информација, вест што сакате да ја објавиме? Контактирајте не! www.facebook.com/puls.sport.10 )

 

Македонија-Словенија за само 100 денари!!!

 

 

 

 

 

Фото: Александар Трајковски „вундеркид“ на ФудбалМенаџер 2013

 

 

 

Фото: Мурињо го „избрка“ детето на Алонсо од тренинг

loading...
Loading...