Чари Шин на свој колега се заканувал со сачмарка?

Loading...

Познатиот глумец Чарли Шин е под тужба од свој поранешен колега од серијата „Контрола на бесот“ за закана со сачмарка, а полицијата го истражува тврдењето.

„Ќе му ја разнесам главата со мојата супер 90“ – напишал Шин на неговиот колега во порака. Целиот случај моментално е под истрага и полицијата планира да го  сослуша 47-годишниот глумец.

Вестите за смртните заканите на Шин дојдоа по извештајот на медиумите.Чарли пет пати бил на рехабилитација, а во текот на минатите осум месеци трошел по 2.000 долари на кокаин.

Чарли Шин има нова хит комедија

''We found love'' е украдена песна на Leona Lewis

Brad Pitt во заштита на хомосексуалните бракови

 

loading...
Loading...