Фото: Зоки Фаци се извини за непристојното однесување

Loading...

Контраверзниот водител Зоран Василевски, на јавноста познат како Зоки Фаци преку својот facebook профил јавно им се извини на сите свои фанови за своето непристојното однесување. 

Притоа додавајќи и извинувајќи им се и на сите оние кои ги лапал или им плачел на рамо.

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги следниве статии

 ФОТО: Накова и Зоки Фаци страсно се бакнуваа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Александра Накова – црно бела галерија

 

 

 

 

 

 

 

 

 Балкански убавици: Драгана Баниќ

 

 

 

loading...
Loading...