Софија Милошевиќ-српската убавица која го освојува светот

Loading...

 
 
Зеленокосата русокоса Софија Милошевиќ полека но сигурно го освојува светот на модата.
Заносната манекенка е висока 177 сантиметри и речиси ги постигнува оние совршени мерки 85-60-90. 
Таа неодамна сними рекламна кампања за реномираниот бренд “Ralph Loren” каде што носеше долна облека од еден најпознатите брендови за долна облека ''Agent Provocatur''.
Oсвен тоа таа се појави и на насловната страница на магазинот Cosmopolitan во Америка. 
Несомнено е дека пред неа е блескава кариера на супермодел…
 
Погледнете ги фотографиите…сигурни сме дека ќе уживате!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Погледнете ги и следниве статии:
Оваа секс бомба има цели 52 години!
 
Најсекси Бонд девојката на сите времиња
 
Ирина Шаeк изгледа уште поубаво во невестински фустани

loading...
Loading...