Жешки фотографии: Сенди не влијаеше на Станија

Loading...

Станија повторно ги почeсти своите фанови со неколку жешки фотографии преку својот Твитер. Според новите фотографии можеме да забележиме дека ураганот Сенди не влијаел на прекрасната старлета. Уживајте

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги следниве статии:

Kako изгледаше Станија пред две години?

Фото: Станија со нови провокативни фотографии

Дали овој задник е спремен за на плажа: Станија повторно покажа целулит

 

loading...