Наташа Беквалац е конечно среќна

Loading...

Атрактивната српска пејачка, Наташа Беквалац, изјави дека е конечно среќна и задоволна од својот живот. Таа и откри на јавноста дека е горда на фактот што успеала да го остави болното минато и разводот од поранешниот сопруг позади себе. 

 

Тој дел од животот го смета за темен период и се надева дека нема веќе да и се повтори. По настапот во клубот Magacin, каде како што пренесовме ја бодреше нејзиното момче Влада, српската барика прв пат јавно проговори за нивната врска:

 

“Мојот живот навистина е убав, но не е воопшто лесен и едноставен. Но се трудев многу, работев на себе последниве неколку месеци и затоа сега се чувствувам одлично. Среќна сум! За мојата насмевка најзаслужена е мојата ќерка, но и мојата љубов. Го сакам и тој ме сака мене. Маѓично” – заклучи Беквалац со широка насмевка на лицето. 

 

Поврзани статии:

Фотографии од Цеца и Влада ја полудеа Беквалац

 

 

 

 

 

Наташа Беквалац ги покажа новите силикони

 

 

 

 

 

Нова песна и турнеја на Наташа Беквалац

 

 

loading...
Loading...