Бакнеж за Ким Кардашијан

Сестрите Кардашијан викендов се наоѓаат во Лондон, каде ја промовираат нивната најнова колекција на облека.

 

Реалите ѕвездите беа добро дочекани, а редови обожаватели ги чекаа пред вратите на нивниот хотел.

 

Ким реши да исполни желба на еден од фановите, па тие заедно се сликаа додека тој ја бакна и прегрна. 

 

Веројатно Каније Вест нема да се налути. : )

 

 

Поврзани статии:

Вежбање во стилот на Ким Кардашијан!

 

Ким Кардашијан вежба без долна облека

 

Кожа, крзно, деколте…Ким Кардашијан

 

Пронајдете не на следниве мрежи: