Карлеуша со нови секси фотки за фановите

Loading...

Деновиве на својата фан страна на Фејсбук Карлеуша постави фотографии за нејзините обожаватели. Таа е една од најпопуларните на Балкан со огромен број на обожаватели. 

Над 300.000… А таква бројка мора да се одржува и со малку провокативни фотографии. Па така и овој пат. Од бекстејџот пред и по настап. Погледнете за што се работи.

Поврзани вести:

Јелена Карлеуша пати за секс

Карлеуша загинала?! – еве како и подметнуваат на српските портали

Карлеуша сака да направи син според рецепт

Карлеуша со гол газ

loading...
Loading...