Demi Moore организираше суперлуксузна приватна забава во Индија

Loading...

Веднаш по прославата на 49-тиот роденден на Demi Moore, таа и Ashton Kutcher објавија дека ставиле крај на својот брак. 

Но сега, пред својот 50ти роденден, Demi изгледа среќна, и се чини дека го преболела распадот на својот брак. Оваа недела Demi Moore била забележана во Индија, каде се забавувала со манекенките Naomi Campbell и Kate Moss. 

Moore организирала таканаречена Jodhpur забава за да го прослави 50тиот роденден на својот нов љубовник, милијардерот Vladislav Doronin. Според YBF, глумицата организирала 13 приватни летови до Индија за да донесе гости на забавата која била во стилот на 1930-тите. Diana Ross настапувала на забавата, а за настапот и биле исплатени цели 500.000 долари. 

 

Ви препорачуваме да ги погледнете и следните статии:

 

Деми Мур го преболе Ештон Качер

 

Деми мур е преслаба!?

 

Деми Мур повторно со помлад партнер

 

loading...
Loading...