Бен Афлек: Конечно се чувствувам како созреана личност

Loading...

Актерот Бен Афлек, кој неодамна наполни 40 години, изјави дека конечно се чувствува како возрасна и созреана личност.

Фактот дека е веќе навлезен во 40-та година од својот живот и не ја менуваат толку многу оваа изјава, колку што имаат влијание неговото семејство и успешната кариера.

’’Среќен сум. Имам прекрасен живот, сопруга и три деца. Сега кога веќе наполнив 40 години се чувствувам како веќе созреана личност, било да е тоа добро или лошо’’, изјави Бен Афлек, изјава пренесена од “Female First”.

Актерот со неговата преубава понежна половина Џенифер Гарнер има две керќи и еден син.

Погледнете ги следниве статии

 Раскинаа Џастин Бибер и Селена Гомез

 

 

 

 

 

 Лејди Гага играше фудбал во Бразил

 

 

 

 

 

 

 Хавиер Бардем доби холивудска ѕвезда

loading...
Loading...