Фото: Пујол си најде нова девојка

Познатата Каталонска актерка Адријана Торебахано објави на својот Твитер профил слика со капитенот на Барселона, Карлс Пујол.

Адријана Торебехано обелодени она што веќе многу шпански медиуми веќе со денови шпекулираат.

Имено, познатата каталонска актерка објави на својот Твитер профил објави слика со дефанзивецот на Барселона, Пујол.

Во моментов главното прашање во Барселона, а и општо земено во Шпанија е дали се само другари или нешто повеќе од тоа?

 

ПУЛС24 СПОРТ

( Имате информација, вест што сакате да ја објавиме? Контактирајте не! www.facebook.com/puls.sport.10 )

 

Времеплов: И големата ЦСКА Москва падна на колена пред Вардар… (ВИДЕО)

 

 

 

 

 

Фото/Видео: Головите на Тричковски и Тасевски во „Лига Европа“

 

 

 

Дрогба се враќа во Челзи!

Пронајдете не на следниве мрежи: