Кристина Агилера ја заведуваше својата помлада колешка

Loading...

По релативно мирниот период и позитивни критики и вести, Кристина Агилера по подолго време со нов скандал.

Имено познатата поп дива се обидела да ја заведе својата помлада соработничка, Ванеса Хаџинс на една од познатите забави во Беверли Хилс.

Агилера на забавата дошла со својот придружник, продуцентот Мет Ратлер, но и покрај тоа не и претставувало никаков проблем да во текот на вечерта да го покаже своето интересирање за Ванеса.

Што повеќе пиеше, толку повеќе нејзината перверзна страна доаѓаше до израз, изјави еден од гостите присутни на забавата.

Ванеса Хаџенс со однесувањето на својата соработничка Агилера изрази нелагодување и голема непријатност, притоа додавајќи дека смета дека таквото однесување не би се повторило, бидејќи сепак Агилера ја сметала за нејзин пример, а воедно и како личност која е постара од неа, па би требало да внимава на нејзините постапки во јавноста.

 

Погледнете ги следниве статии

 Кристина Агилера се здебелила, ама делува задоволно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Кристина Агилера на 8 годишна возраст

 

 

 

 

 

 

 

 3 милиони долари за Агилера за да ги претставува жените со облини

loading...
Loading...