Кејти Холмс во новиот живот без тронка шминка

Loading...

Откако се смири целата фама околу разводот на Кејт Холмс и Том Круз, таа се враќа на филмската кариера. Но овој пат таа не се враќа на филмското платно, туку реши нејзината кариера да ја продолжи на даските на Бродвеј.

 

Секојдневните проби и мајчинските обврски се огледуваат на нејзиното лице. Но и покрај тоа, таа успева да биде во добро расположение.

 

Пробите на Бродвеј се секојдневни и макотрпни. И покрај тоа таа беше лице кое папараците го бараа најмногу последниов месец.

 

Таа се обидува да сврти ново поглавје во својот живот и кариера. Иако е видно уморна, таа сепак е човечко суштество и изгледа одлично.

 

Прочитајте ги и следниве статии:

Зголемување на продажбата на модната линија на Кејти Холмс

 Кејти Холмс против Викторија Бекам 

Како Кејти Холмс го надмудри Том Круз -Трилер во Холивудски стил

loading...
Loading...