Сораја: По операцијата на градите, не се губи чуството при допир

Loading...

Познатата старлета гостувала на „Пинк“ каде што изјавила дека не е точно дека девојките кои вградуваат силикони во градите го губат чуството при допир.

„Не е вистина! Сите девојки кои направиле операција на градите знаат за што говорам. Не се губи чуството. Не гледам која би била причината да се направи операција на градите , доколку се губи чуството при допир.“ – изјави Сораја, а водителката додала:

„Сигурно му е убаво на оној кој што е со тебе“.

„Грешиш, не е вистина“ – додаде старлетата со насмевка.

 

 

Видео: Скандал – Сораја се степала во дискотека!

Ексклузивно интервју: Сораја Вучелиќ – македонските момци се многу фини и пристојни

Се појавија тајните фотографии од телефонот на Сораја: Старлетата на јахтата на Паф Деди!

loading...
Loading...