Сестрите Кардашијан причина за стампедо од луѓе во Лондон

Loading...

Лондонскиот шопинг центар Westfield е местото кое го одбележа овој викенд.

Илјадници луѓе кампувајќи пред трговскиот центар чекаа да се отвори за да ја имаат можноста да се запознаат и ги видат најновите модни парчиња на славната тројка од сестри Кардашијан.

Врисоци, паѓање во несвест, рушење на оградите се само дел од стампедото на луѓе кои го предизвикаа овие сестри, со доплнително интервенирање од страна на полицијата се со цел огромната маса од луѓе да биде во најдобар ред.

 

Ова е остварување на сонот, овде во Лондон со сите овие прекрасни луѓе кои дојдоа да не подржат, изјави Кортни, една од сестрите на Ким Кардашијан.

Надополнувајќи ја својата сетра Ким додаде дека нивната колекција е наменета за сите, со задоволување на сите профили на девојки и жени, од 25 до 35 години.

Ден пред претставувањето на нивната колекција модни парчиња, сестрите уживаа во една од забавите на познатиот Aqua клуб во Сохо. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги следниве статии

 Сестрите Кардашијан лансираа нова колекција гардероба

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Бакнеж за Ким Кардашијан

 

 

 

 

 

 

 Ким Кардашијан вежба без долна облека

loading...
Loading...