Видео: Кристиано Роналдо и се пушташе на девојка од АУДИ

Кристиано Роналдо сосема се опушти на една промоција на која учествуваше тимот на Реал Мадрид па почна и да и се пушта на девојка од АУДИ, имено, на играчите од Реал Мадрид им беа доделени нови АУДИ автомобили, се прашуваме што ќе каже Ирина кога ќе го види сево ова.

 

 

ПУЛС24 СПОРТ

( Имате информација, вест што сакате да ја објавиме? Контактирајте не! www.facebook.com/puls.sport.10 )

 

Видео: Инциденти на мечот Вардар-Металург

 

 

 

 

Видео: Привак „ХЕРОЈ“ за Вардар, „Комити“ влегоа на терен!!!

 

 

 

 

 

Времеплов: И големата ЦСКА Москва падна на колена пред Вардар… (ВИДЕО)

Пронајдете не на следниве мрежи: