Ви го претставуваме хотелот “Adam & Eve” во Белек, Турција

Loading...

Некои велат дека ова е “најсекси хотелот во светот”. London Times го нарече “the coolest hotel on Earth”.  

“Adam & Eve” маѓепсува со својата елеганција и современост, претставува идеално место за престој во секаква прилика. 

Дизајниран е од најпознатиот турски архитект Eren Talu, а нуди фантастични содржини како базен со должина од 104 метри, приватна плажа, спа-центар кој неслучајно го носи името “рај”, разни продавници, разни ресторани (девет на број), барови, ноќни клубови… само побарајте. 

Погледнете како всушност изгледа еден од најелитните хотели во Турција. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви препорачуваме да ги погледнете и следните статии:

 

ФОТО: Најлуксузен приватен комплекс во пустината Невада

Најлуксузните вили на Јадранот

Најлуксузната јахта на светот именувана според бившата членка на познатата српска група МОДЕЛС

 

 

 

 

 

loading...
Loading...