Видео: Анри му поништи гол на својот тим

Напаѓачот на екипата на Њу Јорк Редбул, Тиери Анри, влезе во казнениот простор додека неговиот соиграч го изведуваше пеналот, играчот на Њу Јорк погоди, но пеналот беше поништен поради тоа што Анри пред време влезе во казнениот простор, пеналот беше повторен а играчот на ДС Јунајтед го одбрани пеналот.

 

 

ПУЛС24 СПОРТ

( Имате информација, вест што сакате да ја објавиме? Контактирајте не! www.facebook.com/puls.sport.10 )

 

Видео: Вах „ПРЕЖИВЕА“, Кличко победата му ја посвети на покојниот тренер

 

 

 

 

 

Видео: Кристиано Роналдо и се пушташе на девојка од АУДИ

 

 

 

 

Видео: Инциденти на мечот Вардар-Металург

Пронајдете не на следниве мрежи: