Какво тело, каков фустан; За ова треба навистина да имаш храброст

Loading...

 

Хајди Клум не остави многу на фантазијата со нејзиното појавување на црвениот тепих вчера на MTV EMA наградите. 

 

Фактот што овогодинешните MTV EMA награди беа одржани во нејзината родна Германија, Хајди беше избрана да биде нивниот домаќин-водител. 

 

На црвениот тепих таа покажа една од тоалетите кои ги носеше на целата церемонија, но исто така и докажа зошто Германија треба да се гордее со неа. 

 

Хајди Клум (39) е мајка на четири деца, а дали може тоа да го претпоставите од нејзиниот изглед?

 

Таа докажа дека може да изгледате феноменално и на таа возраст и да облечете што ќе посакате. 

 

Погледнете како таа го докажа тоа во фустанот кој е потпишан од легендарниот Версаче. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитајте ги и следниве статии:

 Хајди Клум призна дека е заљубена во својот телохранител и партнер Мартин Кристен.

 

 

Бритни Спирс краде од Хајди Клум

 

 

Хајди Клум проговори за својата врска со поранешниот телохранител

 

loading...
Loading...