Станија преку океан праќа жешки фотки

Loading...

Балканската старлета која има 110 илјади фанови на Фејсбук на својата фан страна денеска испрати жешки фотки до сите нас, на општо задоволство… Имено, Станија како дел од нејзината стратегија за градење на имиџ на меѓународна старлета замина преку големата бара и подолго време се одмора на Флорида.

Меѓутоа не пропушта да алодира фотки кои ги брануваат страстите на сите нас. Со тоа таа не е тука, а сепак го одржува интересот на високо ниво, дури и го надградува имиџот на успешна и промислена старлета.

Во галеријата што следи има двоен ефект. Љубителите на Мајами или оние што таму биле ќе го препознаат Оушн Драј, односно улицата покрај плажата, па ќе си воздивнат, а фановите на Станија ќе уживаат во нејзините облини вешто сокриени-откриени…

 

Поврзани вести:

Видео: Она што сите сакаа да го видат, а Станија го покажа

Жешки фотографии: Сенди не влијаеше на Станија

Станија: Нема да учествувам во „Playboy“ ријалити, веќе бев кај Хефнер

loading...