Ким Кардашијан доби конкуренција

Loading...

Сиелин Медериос веројатно не е позната на многу луѓе, но станува збор за актерка и модел која до своите 5 мин доаѓа на мног препознатлив начин-преку своето тело…

Таа неодамна се појави на Playboy забавата која се одржи на Ноќта на вештерките и го покажа својот совршен задник. 

Таа со својот совршен задник се пофали и јавно, со објавувањето на фотографии на нејзиниот Twitter профил каде што таа го покажува и своето своето богато деколте, со неизбежната duckface…

Слични се со Ким зарем не?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитајте ги и следниве статии:

15 000 долари за ваков задник

 

Задник кој заслужува висок статус

 

Најбараниот задник на интернет (фото)

loading...
Loading...