Меган Фокс првпат во јавноста по породувањето

Loading...

Глумицата Меган Фокс и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин првпат се видени во јавноста откако станаа родители. Прекрасната глумица го роди нивниот син минатиот месец.

Познатиот пар е сликан додека оди на вечера во Калифорнија. За оваа пригода, Меган облекла црни хеланки што одлично и стојат и по кои може да заклучиме дека е во добра форма. Малиот Ноа Шенон Грин е роден на 27 септември. За него, неговата мајка напиша на твитер дека е “здрав, убав и совршен”.

Ова е прво дете на прекрасната Меган, додека Брајан има веќе 10годишен син од претходниот брак. Парот се запозна на снимањето на серијата Hope and Faith во 2004 година, а се венчаа на Хаваите во 2010. 

 

Поврзани статии:

Меган Фокс роди машко дете

 

 

 

 

Adele стана мајка! 

 

 

 

 

 

Мила Кунис е бремена?

 

loading...
Loading...