Се бараат стилисти; погледнете ги најлошо облечените на МТВ ЕМА наградите

Loading...

Црвениот тепих на доделувањето на МТВ ЕМА наградите зрачеше со се освен со гламур.

 

И додека сите очекувавме дека познатите дами ќе облечат нешто што ќе не остави без здив, тие или го промениле својот стилист или изгубиле моден осет.

 

Така можевме да забележиме од едноставни фустани до најкичасти тоалети. Додека Лана Дел Реј ги разочара сите со својата 'античка' тоалета, Хајди Клум и Ким Кардашијан тотално ги промашија своите тоалети и изгледаа смешно. 

 

Погледнете па проценете и самите:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

David Beckham во кампањата за H&M 

 

 

Грешки што ги правиме при исправување на косата

 

 

Најубавите креации од Париската модна недела

 

 

loading...
Loading...