Rihanna гола на насловната страна на GQ

Loading...

А баш помисливме дека не може да биде поубава. Погледнете како Rihanna изгледа на најновата насловна страна на GQ Magazine.

Но, сликите од нејзиното тело не се единственото нешто за Rihanna во ова списание. Во интервјуто кое пејачката го даде за списанието, зборува за врските во кои била до сега, и за љубовта воопшто. 

“Сакам да се чувствувам како жена, сакам да имам контрола врз секој аспект од мојот живот, но можеби кога сум во врска се чувствувам убаво кога некој друг ме води. Љубовта ве тера да отидете на места на кои никогаш не сте биле. Но, секој има граници. ”

 

 

 

 

 

Ви препорачуваме да ги погледнете и следните статии:

 

Таткото на Rihanna го сака Chris Brown за зет!

 

Новиот сингл на Rihanna – “Diamonds”

 

Фото: Ѕвездата Rihanna како мала

 

loading...
Loading...