Николина Пишек ќе се венча

Loading...

Николина Пишек конечно призна дека ќе се венча.

После сите шпекулации од српската јавност, Николина Пишек за dnevnik.hr изјави дека Видоје ја запросил пред десетина дена и дека тие наскоро планираат свадба.

Таа исто така изјави дека е пресреќна, дека е задоволна со својот живот и дека без разлика што ќе донесе нивната иднина и без разлика на се, Видоје засекогаш ќе остане мажот на нејзинот живот.

Таа вели дека кога вистинскиот е до вас, тоа едноставно се чувствува, а таа баш така се чувствува со Видоје.

Тие се заедно од почетокот на јуни, каде се појавија на сплавовите во Белград држејќи се за рака.

 

Им посакуваме многу среќа…

 

Погледнете ги и следниве статии:

Да не ги замислувате, погледнете ги гаќичките на Николина Пишек

 

Николина Пишек блесна!

 

Николина Пишек гола за октомвриското издание на МАКСИМ

 

 

loading...
Loading...