Тамара Еклстон и нејзините нескротливи облини

Loading...

Со оглед на неодамнешната разделба со нејзиното момче кое ја остави, Тамара Еклстон со провокативна фотосесија во која се појавува во подвезици и долна облека, и повеќе од доволно истакна дека нема за што да жали.

Во градник кој нескротливо ги додржува нејзините гради, убавата милионерка се претстави во досега најфеноменално светло, притоа јасно давајќи им на знаење дека е свесна за нејзините квалитети и дека знае кој е најдобриот можен начин како да ги искористи.

Уживајте во приложените фотографии.

 

Погледнете ги следниве статии

 Како изгледаат сцената и подготовките за Victoria`s secret show

 

 

 

 

 Ким Кардашијан доби конкуренција

 

 

 

 

 

 

 

 Фото: Сораја е незадоволна од својот изглед

loading...
Loading...