Накова објави зимски фотки

Пред помалку од половина час нашиот пријател, а најдобриот македонски фотограф Аверел објави нови фотографии на нашата најпозната старлета Накова.

Ние ја нарековме оваа галерија – ЗИМСКА.

Се чини дека тоа е прикладен наслов, затоа што во гардеробата на Накова има зимски детали.

Претпоставуваме дека таа со овие топ фотки сакаше да не подготви за ладното време што надоаѓа. Па се подготвивте ли?

 

Поврзани вести:

ФОТО: Накова и Зоки Фаци страсно се бакнуваа

Накова со нови црно – бели секси фотографии

Нови фотографии од Александра Накова на Facebook

Пронајдете не на следниве мрежи: