Ова е месец на женските гради – топлес се сликаше и Keira Knightely

Loading...

По се изгледа дека овие ладни деновие и месеци е времето за покажување на градите на познатиите девојки. По сликите на Кејт Мос за Vanity Fair и на Ријана за GQ, топлес се сликаше и британската актерка Keira Knightley. 

Таа важи за талентирана млада девојка, која е позната по тоа што е скромна и едноставна во приватниот живот. Сепак, немаше проблеми со соблекувањето на градникот и покажувајќи ги своите гради во списанието Allure. За овој потег, Knightley на шала го изјави следново: “Немам проблем да се слика гола и да ги покажам моите гради. Тие се толку мали да никој не се интересира за нив!”

 

Поврзани статии:

Лејди Гага топлес!

Ријана се разбуди топлес по бурната ноќ

Ријана топлес по Victoria's secret шоуто

loading...
Loading...