Плејбој зајачицата што личи на Џеј Ло со нови слики

Џесика Бурсага е модел и плејбој зајачица што доаѓа од САД. Позната е по своите облини и нивното покажување во јавноста. Прекрасна е, неодолива и многу потсетува на Џенифер Лопез! Џесика се сликаше за списанието Максим, но не може да дочека да се објават сликите во него, па реши да сподели дел од нив на твитер. Уживајте:

 

 

 

 

 

 

Поврзани статии:

Ексклузивно: Сликите на Николина Пишек за Максим

 

 

 

 

 

 

Фото: Софија Вергара за Максим

Пронајдете не на следниве мрежи: