И Хајди Клум заигра во ритамот на Gangnam Style

Loading...

Манекенката и супер моделот Хајди Клум, овогодинешната водителка на европските MTV награди, кои во неделата се одржаа во Франкфурт, сепак не успеа да ја заобиколи Gangnam треската која моментално владее низ светот.

Прекрасната германка придружувајќи му се на на раперот Psy сними видео во кое тие заедно ја изведуваат познатата кореографија, притоа надополнувајќи го и својот изглед исто како изгледот на раперот Psy.

Притоа Хајди не заборави да истакне дека оваа кореографија секојдневно ја вежбала со своите деца.

 

 

Погледнете ги следниве статии

 Какво тело, каков фустан; За ова треба навистина да имаш храброст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Хајди Клум проговори за својата врска со поранешниот телохранител

 

 

 

 

 

 Хајди Клум веќе не се крие!

loading...
Loading...