Холивудските дами без градник на себе на доделувањето на наградите од магазинот “GQ”

Loading...

Вчеравечер во Лос Анџелес се одржа доделувањето на наградите од страна на магазинот “GQ” по повод изборот на маж на годината.

Иако ласкавата титула му припадна на Крис Хемсворт, многу поголемо внимание привлекоа дамите од црвениот тепих кои се појавија во своите најсмели комбинации.

Дијана Кругер на црвениот тепих се појави во смела комбинација со прекрасен бел фустан, надополнет без градник. Креацијата откриваше добар дел од нејзиниот стомак, давајќи посебен израз на градите притоа со фактот што оваа прекрасна девојка е често прогласувана за најдобро облечена жена, модните критичари и овој пат без сомневање ја пофалија нејзината смелост.

Ријана со својот црвено предизвикувачки тенок фустан под кој не носеше градник беше центарот на вниманието, со што и заслужено го понесе епитетот кој и го дадоа светските медиуми за најжешката жена на целовкупното случување.

Меѓу останатите гости кои со своето присуство ја надополнија атмосферата беа и еден од ангелите на Victoria's Secret  Александра Амбросио, свежо разведената Џени Гарт, како и многу други.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги следниве статии

 Gwyneth Paltrow на аукција

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pippa MIddleton маѓепсана од Djokovic

 

 

 

 

 

 Ова е месец на женските гради – топлес се сликаше и Keira Knightely

 

loading...
Loading...