Ким Кардашијан повторно ги почасти своите фанови со фотографии од својот задник

Loading...

Ние сме толку мрзеливи. Дури ни на вечера не отидовме, напиша Ким под својата фотографија која ја објави на својот Twitter профил, притоа позирајќи и лежејќи на својот кревет со својата пријателка.
Фотографија направена по нејзиното враќање од Лондон, кадешто ја претставуваше најновата линија на модни парчиња со своите сестри.
И покрај реалното шоу, модните подвизи и обидите за градење на музичка кариера, сепак Ким Кардашиан (32) е најдобро позната по своите облини.
Факт кој е уште еднаш потврден и со најново поставената фотографија од Ким.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Погледнете ги следниве статии
 Ким Кардашијан и не била така совршена
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Сестрите Кардашијан причина за стампедо од луѓе во Лондон
 
 
 
 
 Бакнеж за Ким Кардашијан

loading...
Loading...