По Хајди Клум, и Мадона заигра во стилот на ”Gangnam Style”

Loading...

На својот концерт во њујоршкиот ”Madison Square Garden”, Мадона повторно ја шокираше својата публика.

Најпрво покажувајќи го својот разголен задник или позадина на која пишувало ”No Fear”, а подоцна на сцената придружувајќи и се моментално најпопуларниот рапер Psy, со кој го изведе познатиот ”Gangnam Style”.

За време на својот концерт, Мадона воедно побара од својата публика да одвојат барем дел од  своите парични средства донирајќи ги за жртвите од ураганот Сенди.

 

 

Поледнете ги следниве статии

 И Хајди Клум заигра во ритамот на Gangnam Style

 

 

 

 

 

 Лејди Гага ја одби Мадона за заеднички настап

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Мадона на суд!
 

loading...
Loading...