Пенелопе Круз во најновиот календар на Campari за 2013

Loading...

Оваа година најновиот календар на Campari е во потполност ориентиран кон бројот 13, како и најразличните верувања поврзани со овој број, со оглед на непостоењето на ниедна друга цифра која е толку мистична.

Појавувањето на неверојатно сексипилната Пенелопе Круз, е она нешто што дополнително го надополнува овој календар, притоа давајќи му еден неверојатенo префинет изглед надополнет со беспрекорна убавина.

 

Погледнете ги следниве статии

 Топ 5 најубави латино девојки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Тамара Еклстон и нејзините нескротливи облини

 

 

 

 

 Прекрасната Шерил Кол во календар за 2013

 

loading...
Loading...