Еве како Beyonce го прослави 31-виот роденден

Loading...

Знаеме дека Beyonce го прослави 31-виот роденден со својот сопруг Jay Z и ќерката Blue Ivy. Сега таа одлучи да ни даде увид во нивната прослава на јахта. 

Заводлива како и секогаш, без шминка и со широка насмевка, Beyonce се покажа во природнио светло. Покажа и малку повеќе од тоа, заводливо деколте кое инаку го гледаме само на нејзините раскошни настапи. Тука се најдоа и некои слики од роденденската торта, свечениот ручек итн. Пејачката се присетила на убавите летни моменти, а со своите обожаватели на Instagram споделила и неколку фотографии од музичкото студио каде таа ги снима новите материјали. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви препорачуваме да ги погледнете и следните статии:

 

Jay-Z ја плесна Beyonce по задникот за време на настап

 

Beyonce наскоро во Белград!

 

Фото: Прекрасната Beyonce во костум за капење

 

loading...
Loading...